Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie zakończył rok szkolny 2022/2023 z wieloma sukcesami i wydarzeniami. Cały rok był pełen zaangażowania uczniów i nauczycieli, którzy wspólnie tworzyli inspirujące środowisko edukacyjne.

Uroczyste rozdanie świadectw odbyło się na auli szkolnej, pani dyrektor Lidia Kasińska wręczyła świadectwa, dyplomy i nagrody wyróżnionym uczniom za ich osiągnięcia i zaangażowanie. Były podsumowania, życzenia, gratulacje, był to moment pełen dumy i radości dla wszystkich obecnych.

Po uroczystości odbyły się również spotkania pożegnalne w klasach, podczas których uczniowie i nauczyciele mieli okazję podsumować mijający rok i wymienić się życzeniami na letnie wakacje.

Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie może z dumą i radością podsumować zakończony rok szkolny. Sukcesy uczniów, zaangażowanie nauczycieli oraz inspirująca atmosfera współpracy przyczyniły się do niezapomnianych doświadczeń i wspaniałych osiągnięć. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na zasłużony odpoczynek wakacyjny i na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok szkolny.

Życzymy wszystkim naszym uczniom spokojnych i leniwych wakacji bez żadnej obowiązkowej nauki. Wypoczywajcie i cieszcie się wakacjami! Bawcie się dobrze i bezpiecznie.