Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 wrzesnia w auli Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny 2023/2024. Był to poranek pełen radości, oczekiwań i nadziei, zarówno dla uczniów, jak i dla całej naszej społeczności szkolnej. Przywitaliśmy nowego dyrektora Pana Rafała Krężałka i pożegnaliśmy dotychczasową Panią Dyrektor Lidię Kasińską.

W uroczystości wzięli udział Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, jego zastępca Pan Bronisław Baran oraz Pani Naczelnik Wydziału Edukacji w Krośnie Pani Marlena Gierucka.

Pan Prezydent Piotr Przytocki wygłosił inspirujące przemówienie, w którym podkreślił wagę edukacji budowlanej, jej roli w kształtowaniu przyszłych specjalistów i zachęcił uczniów do zaangażowania się w proces nauki. Wraz ze swoim zastępcą podziękował Pani Dyrektor Lidii Kasińskiej za długoletnią współpracę, a wyrazem wdzięczności za lata pracy był bukiet kwiatów.

Pan Dyrektor Rafał Krężałek przywitał nowych uczniów i przedstawił nowych nauczycieli, którzy dołączyli w tym roku do grona pedagogicznego.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz ze swymi wychowawcami udali się do klas, aby tam zapoznać się z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi pracy naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w tym wyjątkowym dniu. Razem tworzymy wspaniałą społeczność edukacyjną, gotową do osiągnięcia wielkich rzeczy w dziedzinie budownictwa i architektury.

Jesteśmy przekonani, że z determinacją, zaangażowaniem i wsparciem ze strony nauczycieli i rodziców, ten rok szkolny będzie pełen sukcesów i osiągnięć.