Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Praktyki zagraniczne dla uczniów klas trzecich Technikum dzięki Erasmus+

Praktyki zagraniczne dla uczniów klas trzecich Technikum dzięki Erasmus+

Rozpoczynamy rekrutację do projektu "Aktywni zawodowo w Europie" w ramach Erasmus+ finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. W projekcie udział weźmie w sumie 24 uczniów z klas trzecich Technikum budownictwa i architektury krajobrazu.

Projekt "Aktywni zawodowo w Europie" realizowany w naszej szkole otrzymał dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej w wysokości 70650 Euro. Udział w projekcie jest dobrowolny i bezpłatny. Projekt trwa 18 miesięcy i dzięki niemu uczniowie będą mogli realizować swoje miesięczne praktyki zawodowe w maju w Grecji i w październiku w Portugalii w roku 2023.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów i uczennic Technikum Nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego poprzez udział w zagranicznej praktyce zawodowej.

Uczniowie i uczennice obecnych klas trzecich Technikum, którzy chcą wziąć udział w projekcie mogą już składać wymagane dokumenty do koordynatora projektu pani Jolanty Trzebuniak-Mercik. Regulamin rekrutacji oraz wszystkie wymagane dokumenty można pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki projekty – Erasmus+ - Erasmus+ 2023. W projekcie wezmą udział uczniowie i uczennice klas trzecich, którzy złożą prawidłowo wypełnione dokumenty oraz w drodze rekrutacji zajmą najwyższe miejsca na liście rankingowej.

Termin realizacji praktyki w Grecji to: 01.05.2023-26.05.2023.

Termin składania formularzy zgłoszeniowych do projektu: 30.09.2022